Suture zdjęcia

Opublikowany 2010-07-08 23:05:12

  • autor: Anonim
739
Piosenki Suture: Pretty Is,Torn From Mortal Coil,Jackson Train,01 - Escaping The Confines Of My Skin, Mouth Full Of Hornets,Overseer To The End Of Days,Din,Systematic Removal of Vitality,Hemorrhage Head,Reckless,The December Mine (Part 2),Still Inside,You Will Fall (96),Divinitys End,Face Full Of Stiches,Sol Diga. Albumy Suture: Persona,Carnivorous Urge to Kill

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.