Demiurg tapety

Opublikowany 2010-07-08 23:15:12

  • autor: Anonim
741
Piosenki Demiurg: Wolves At the Gates,Flesh Festival,The Dreams Without End, Part II),Resurrecting The Rotting (Flesh Festival,The Terror Before Sleep,Scorn Empire,Sarnath (City of Ib Pt. II),City of Ib,Cremated Lies The Day,The Apocalyptic,Dawn Dusk Delusion,Orbiting a Dead Sun,Monolithany,The Primitive Machinery,World Destroyer. Albumy Demiurg: Breath Of The Demiurg

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.