SCANIA Svempas R730 Black Amber

Opublikowany 2012-03-25 18:14:37

bestdriver204
1642
Scanie Black Amber przygotowała Szwecka firma Svempas zajmująca się tuningiem. Black Amber to limitowana edycja (100 sztuk). Jest ona bardziej luksusowa i posiada bardzo dużo niepowtarzalnych detali. W środku tego unikatu zastaniemy czarne skórzane fotele z pomarańczowym symbolem V8 i czarne skórzane koło kierownicy wykończone wstawkami "Black Amber". Na tylnej ścianie kabiny znajduje się tablica z numerem egzemplarza i podpisem "Svempy", 22-calowy monitor LCD,radio z odtwarzaczem DVD oraz nawigacja z wysuwanym monitorem, system audio o dużej mocy z aktywnym subwooferem itd

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.