tamara_w
663
Piosenki Quake: Big Gun,Quake Theme,Dark Air,Kill Ratio,Parallel Dimensions,Quake 2-03,Rage,Quake 2-01,Slipgate Complex,Damnation,Silent Scream (Drum; Bass Mix),Push It,Mantra (Forever),Quake 2-07,Whispers. Albumy Quake: All Work No Play, B.Y.O.B. (Be Ya Own Boss) Album Sampler
Tagi: #koncert #techno #quake #dark #celtic #electronic #artists #ambient #crossover

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.