Roger Chapman tapety

Opublikowany 2010-06-27 11:25:01

Piosenki Roger Chapman: Someone Elses Clothes,How How How,Black Forest,Mango Crazy,Moth to a Flame,Hideaway,Sitting up Pretty,One More Time For Peace,Is There Anybody Out There?,Lets Spend the Night Together,Shape of Things,Devil Got A Son,Chicken Fingers,Busted Loose,Shadow on the Wall. Albumy Roger Chapman: Hybrid; Lowdown, Live in Hamburg, The Shadow Knows Live In Berlin, Mango Crazy

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.