Postac cz2.jpg

Opublikowany 2010-04-22 03:11:35

zx002
4171

Komentarze (1)


  • rec
    2010-05-05 15:04:48
    no ręki nie widzę ale nogę to dźwiga , i co faktem że to raczej kobieca bo szpilki tam widać !!!!! haaaaaaaaaaaaaaahhhhhaaaaaaaaaaa - co za frajer te opisy robił do tych zdjęć :):):):):):):):)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.