Ostatnia fotografia prezydenckiego Tu-154 ?

Opublikowany 2010-04-15 17:37:15

surtv
2034
"Z uwagi na tak wielką tragedię, jaka spadła na Polskę w dniu 10 kwietnia 2010 roku, kiedy to w tragicznej katastrofie rządowego samolotu zginął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej a wraz z nim przedstawiciele sztabu generalnego, członkowie obecnego rządu, były prezydent na emigracji oraz osoby zasłużone dla historii Polski wraz z członkami rodzin ofiar katyńskich, czuję się w obowiązku przekazać na Państwa "ręce" dwa zdjęcia, jakie przypadkowo zostały przeze mnie zrobione w sobotę rano o godzinie ok.7:28 kiedy to rządowy samolot obierał kurs na Smoleńsk.. Zdjęcia zostały wykonane z Placu budowy w okolicach Blizne Łaszczyńskiego w/w terminie."

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.