Mary OHara zdjęcia

Opublikowany 2010-06-09 00:00:20

Piosenki Mary OHara: Down By The Glenside,The Gartan Mothers Lullaby,Drink To Me Only With Thine Eyes,Believe Me If All Those Endearing Young Charms,Scarlet Ribbons (Ruban Rouges),Cucuin A Chuaichin,A Hebriden Milking Song,Lord Of The Dance,Seoladh Na Noamhain,Down Inthe Sally Gardens,Sliabh Na Mban,Haigh Didil Dum,Dia Luain Dia Mairt,Oro Mo Bhaidin,Kitty Of Coleraine. Albumy Mary OHara: Irish Traditional Folk Songs, Songs Of Ireland, At The Royal Festival Hall, Echoes Of Erin

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.