koncert Cantoma

Opublikowany 2010-07-09 11:10:09

  • autor: Anonim
782
Piosenki Cantoma: Only People,The Call (Featuring Pathaan),Pandajero,Cosmopole,Rain,Moonsmith,Early Till Late,Marisi,Etoile,The Call,Essarai (Featuring Tanja Thulau),Essarai,Overtime,Balafia,Maja. Albumy Cantoma: Cantoma, Back To Life, Buddha Bar VI: Rebirth

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.