Kubica na testach w Polsce

Opublikowany 2010-03-05 20:34:11

whiteman1
1334
Fotoradar usytuowany w maszcie, w miejscowości Rokitnica, na drodze wojewódzkiej nr 226, łączącej Pruszcz Gdański z Przejazdowem zarejestrował pojazd przekraczający dozwoloną prędkość o 23 km/h. Nie to jednak było tak przerażające jak wygląd samochodu i sposób jego prowadzenia go przez kierującego. Pojazd po pracach blacharsko-remontowych przygotowany był do lakierowania, między innymi miał całkowicie zaklejoną przednia szybę a kierowca, jadąc środkiem jezdni, aby widzieć drogę wystawiał głowę (zabezpieczoną kaskiem motocyklowym) przez boczne okienko. Przy takiej bezmyślności brak słów.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.