whiteman1
843
Fotoradar usytuowany w maszcie, w miejscowości Rokitnica, na drodze wojewódzkiej nr 226, łączącej Pruszcz Gdański z Przejazdowem zarejestrował pojazd przekraczający dozwoloną prędkość o 23 km/h. Nie to jednak było tak przerażające jak wygląd samochodu i sposób jego prowadzenia go przez kierującego. Pojazd po pracach blacharsko-remontowych przygotowany był do lakierowania, między innymi miał całkowicie zaklejoną przednia szybę a kierowca, jadąc środkiem jezdni, aby widzieć drogę wystawiał głowę (zabezpieczoną kaskiem motocyklowym) przez boczne okienko. Przy takiej bezmyślności brak słów.
Tagi: #jednak #kmh #mial #miedzy #bylo #pojazd #wyglad #jezdni #sposob #predkosc #drodze #miejscowosci #po #nie #to #jak #na #przez #do #kierowca #samochodu #nr #tak #droge #glowe #jego #fotoradar #go #motocyk #przerazajace #calkowicie #226 #23 #byl #szybe #zabezpieczona #aby #usytuowany #maszcie #rokitnica #wojewodzkiej #laczacej #pruszcz #gdanski #przejazdowem #zarejestrowal #przekraczajacy #dozwolona #prowadzenia #kierujacego #pracach #blacharsko #remontowych #przygotowany #lakierowania #innymi #zaklejona #przednia #jadac #srodkiem #widziec #wystawial #kaskiem

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.