galeria John Coltrane Quartet

Opublikowany 2010-06-27 02:55:06
piotras20
787
Piosenki John Coltrane Quartet: Giant Steps,Its Easy To Remember,Soul Eyes,Bessies Blues,Nancy (With The Laughing Face),Greensleeves,You Dont Know What Love Is,Crescent,Say It (Over And Over Again),I Wish I Knew,A Love Supreme Part I: Acknowledgement,Wise One,Too Young To Go Steady,Whats New,All Or Nothing At All. Albumy John Coltrane Quartet: Africa/Brass, The Complete Africa / Brass Sessions, Crescent,Ballads

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.