McGuinness Flint zdjęcia

Opublikowany 2010-06-27 03:35:12

Piosenki McGuinness Flint: Lazy Afternoon,Friends of Mine,Malt and Barley Blues,Dream,Malt; Barley Blues, Darling Dream,Bodang Buck,Dream Darling Dream,Let It Ride,Who You Got to Love,When Im Dead; Gone,When Im Dead And Gone,Letting You Know,Heritage,International,Jimmys Song. Albumy McGuinness Flint: Ruthy Baby,The Capitol Years, McGuinness Flint, Happy Birthday, When Im Dead and Gone

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.