salvatore
793
Piosenki Liquid Mind: Warm in You,Serenity,Lullaby For Grownups,Through My Eyes,My Silent Knowing,Reflection,Adagio for Sleep,Touching Calm,Awakening,Velvet Morning,In the Spirit,Teach Me to Whisper,Take Me Tenderly,Breathe in Me,Shadows of White. Albumy Liquid Mind: Relax: A Liquid Mind Experience, Liquid Mind VIII: Sleep,Spirit, Liquid Mind V : Serenity
Tagi: #new #relax #galeria #liquid #music #mind #age #sleep #ambient #atmospheric

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.