galeria The Remote Viewer

Opublikowany 2010-06-24 08:30:05

Piosenki The Remote Viewer: I Waited but Nothing Happened,Listening to Ballad of the Band,Remote Views,Im Sad Feeling!,To Completion,Spend More Time With Me,There Used to Be More of Us,Lets Not do Much About It!,I Climbed a Mountain,Untitled,The Sound of a Finished Kiss,Snow It Falls On,Its So Funny How We Dont Talk Anymore,Kindtransport,How Did You Both Look Me in the Eye?. Albumy The Remote Viewer: youre going to love our defeatist attitude, Here I Go Again On My Own, Fresh Fruit,Let Your Heart Draw A Line

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.