galeria Frankie Lymon

Opublikowany 2010-06-27 00:25:05
eleana
881
Piosenki Frankie Lymon: ABCs Of Love,I Promise To Remember,The ABCs Of Love,Little Bitty Pretty One,Silent Night,Im Not A Juvenile Delinquent,It Hurts To Be In Love,Why Do Fools Fall in Love?,Itty Bitty Pretty One,I Want You to Be My Girl,Why Do Fools Fall in Love,Goody Goody,Its Christmas Once Again,Buzz Buzz Buzz,Diana. Albumy Frankie Lymon: Complete Recordings, Goody Goody, Essential Recordings 1955-1961, Why Do Fools Fall in Love

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.