zdjęcia Necrophorus

Opublikowany 2010-06-27 00:30:05
darkalady
617
Piosenki Necrophorus: Within Tranquility,Ice Shifting,The Dormant Being,Partial Melt,Sadnight,Drifting,Empyrion,A Second Very Heavy Grief,Water From Arcane Delight,Soporific,Euthymia,In Mourning,From Sadness to Somnolence,Frost,Lost Land Part 2. Albumy Necrophorus: Gathering Composed Thoughts, Moments of Sleeping Sadness, Drifting in Motion, Underneath the Spirit of Tranquility

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.