zdjęcia Treat Her Right

Opublikowany 2010-07-08 23:34:57

  • autor: Anonim
761
Piosenki Treat Her Right: Standing by Your Window,You Dont Need Money,I Got A Gun,Rhythm and Booze,Tease Me,I Wish You Would,Come Back,Everglades,From a Buick 6,Factory Girl,Jesus Everyday,An Honest Job,Jet Black,Square,I Think She Likes Me. Albumy Treat Her Right: Treat Her Right, Tied to the Tracks, The Anthology 1985 - 1990,Whats Good for You

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.