bestdriver204
1839
DeLorean, który status motoryzacyjnej ikony zyskał po roli w filmie „Powrót do przyszłości”, powróci na rynek. By uczynić ten news jeszcze bardziej elektryzującym dodam, że powróci w wersji elektrycznej. Właściciele marki mają plan, by za dwa lata wprowadzić na rynek elektryczną wersją DeLoreana. Auto ma się rozpędzać do około 200 km/h (starczy na podróże czasie?), mieć moc około 260 KM i podnoszone drzwi. Więcej nie wiadomo, ale czy trzeba wiedzieć więcej? DeLorean to auto kultowe. Czekamy i zaczynamy oszczędzać – wehikuł czasu ma kosztować około 100 tys. dolarów.
Tagi: #motocykl #super #laski #auta #hot #sport #tuning #dziewczyny #motor #najlepsze #wypadek #bryka #kraksa #auto #niezle #tokyo #girls #scigacz #pojazd #jpg #fast #turbo #droga #dachowanie #speed #katastrofa #drogowa #grafika #fotografia #fury #japonskie #wojsko #samochody #tapety #gumy #szybkie #salon #crash #and #motoryzacja #autostrada #stluczka #cacko #niezwykle #cars #amerykanskie #nitro #najszybsze #supercar #niemieckie #naprawa #accident #terenowe #wloskie #supersamochody #rozbite #egzotyki #wozidlo #airbrush #cullet #prowadzil #wypadkowe #supersportowe

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.