DeLorean powróci z przyszłości/przeszłości gdziekolwiek jest/był

Opublikowany 2011-12-01 21:12:43

bestdriver204
2253
DeLorean, który status motoryzacyjnej ikony zyskał po roli w filmie „Powrót do przyszłości”, powróci na rynek. By uczynić ten news jeszcze bardziej elektryzującym dodam, że powróci w wersji elektrycznej. Właściciele marki mają plan, by za dwa lata wprowadzić na rynek elektryczną wersją DeLoreana. Auto ma się rozpędzać do około 200 km/h (starczy na podróże czasie?), mieć moc około 260 KM i podnoszone drzwi. Więcej nie wiadomo, ale czy trzeba wiedzieć więcej? DeLorean to auto kultowe. Czekamy i zaczynamy oszczędzać – wehikuł czasu ma kosztować około 100 tys. dolarów.

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.