Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Better on the other side ( lepiej po grugiej stronie)- The Game ft. Diddy, Chris Brown, Polow Da Don, Usher, Mario Winans

Treść komentarza:

TŁUMACZENIE: Pamiętam , jak pierwszy raz zobaczyłem Twój moonwalk i wierzyłem, że nie mogę nic zrobić Ty stworzyłeś światowy taniec Ty sprawiłeś, że muzyka weszła do życia Ten typ piosenki, który sprawia, że anioły płaczą patrzę w niebo, i zastanawiam się dlaczego ? dlaczego musiałeś odejść, odejść wiem, że lepiej jest po drugiej stronie byłeś wyłoniony z nieba nigdy nie damy Ci odejść... Kto to Michael Jackson, Twój Michael Jackson, Jestem Michaelem Jacksonem, Wszyscy jesteśmy Michaelem Jacksonem, chyba dlatego wszyscy skinają swoje głowy dla legendy nie oddychaj przez sekundę teraz na powietrzy pozwól powietrzu, dotknąć kogoś ręką, kogo to obchodzi więc możesz wysłuchać mojej wiadomości, mojej spowiedzi ktoś powiedział Usherowi, zobaczyłem moonwalk, kiedy byłem młody dreszczowiec dotknął go, tak jak dotknął mnie, tak jak dotknął ciebie noszenie jego dziedzictwa, coś muszę zrobić, więc ufam ci palące się świece, konkretne wizualizację, ja i moi bracia słuchamy, Jackson 5 w dużym pokoju, pierwszą rzeczą, którą zrobiłem, kiedy usłyszałem, na

Autor komentarza: kami21

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.