W Rumi będą poszukiwać skarbów

Opublikowany 2007-12-12 13:03:00
  • autor: Anonim
661
Już w najbliższą sobotę 15 grudnia Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zostanie opanowane przez piratów. Każdy, kto odwiedzi w tym dniu galerię, otrzyma piracką mapę prowadzącą do ukrytych skarbów. >
Tagi: #zabawy #gry #skarby #zapowiedz #poszukiwanie #rumia #porthandlowy

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.