Techno Hands Up MIX v3 by ANDOY

Opublikowany 2011-08-12 17:40:02
andoy
1095
66min KOLEJNEJ DAWKI MUZY OD Andoy'a! Jeżeli ktoś zechciałby pobrać to proszę się ze mną skontaktować poprzez GG 3380068 lub priv na patrz.pl a najlepiej to proszę o komenty pod mixami!! im większe zainteresowanie tym więcej będę wrzucał mixów!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.