Suita z opery Carmen i Noc na Łysej Górze. Tradycyjny Koncert Świąteczny

Opublikowany 2007-12-10 13:22:59
  • autor: Anonim
905
Począwszy od Suity z opery Carmen Georgesa Bizetta poprzez Wariacje na temat własny Henryka Wieniawskiego, aż po Noc na Łysej Górze Modesta Musorgskiego – tak urozmaicony repertuar przygotowaliśmy na tegoroczny Tradycyjny Koncert Świąteczny. >

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.