6 nietrzeźwych zatrzymanych

Opublikowany 2007-12-10 13:12:58
  • autor: Anonim
670
Aż 6 nietrzeźwych kierujących zatrzymali w miniony weekend na drogach powiatu starogardzcy policjanci. To więcej niż niejednokrotnie na przestrzeni całego tygodnia. Każdy z zatrzymanych miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.>
Tagi: #gdansk #policja #rekord #kara #starogard

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.