SOLI usa - cudownie smieszny okrzyk Ted me tu de faq

Opublikowany 2008-08-02 12:52:47
 • autor: Anonim
1870
Soli usa - znany to niczek z komunikatoru paltalk.com jest debeszczakem - swietnie potrafi z wyzywac przeklinac i krzyczek - to blazen nr1 calego polskiego internetu . Komplet kabaret ze Soli usa sciagnij sobie z http://

Komentarze (2)


 • yyyyyyyyyyyyyy
  2010-03-24 20:40:40
  NIE CZYTAJCIE TEGO KOMENATRZA BO JEST TO GLUPI PRZESADNY LANCUSZEK!!!!!!!!! Jeżeli nie skopiujesz i wkleisz tego na 10 wideo twoja mama umrze w 4 godzinach
 • Klon
  2009-10-20 13:50:30
  zenada ....psychol....parch....schizol...cpun...itd

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.