MOnar wyznania neofity z Roznowic narkotyki

Opublikowany 2013-01-20 11:53:48
  • autor: Anonim
1060
Monar neofita osoba wyleczona w ośrodku Monar w Rożowicach opowiada o swojej książce Monar moje ocalenie, jak wszedł w narkotyki i jak dzięki Monarowi wydostał się z trudnej drogi. Autor w Pytaniu na śniadanie oraz audycji radiowej opowiada na trudne pytania dotyczące leczenia w Monarze i problemu narkotyków, który coraz większe kręgi nie tylko wśród młodzieży, ale i dorosłych ludzi.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.