między nami rodzicami

Opublikowany 2022-06-20 11:58:53

  • autor: Anonim
21
40-letnia kobieta prowadziła daewoo tico. Nie wiadomo co spowodowało, że nagle uderzyła w jadący przed nią skuter, na którym podróżował 24-letni mężczyzna. Po chwili kobieta odbiła kierownicą w lewo i wbiła się w jadący z naprzeciwka samochód.Niestety zderzenia nie przeżył kierowca skutera. W kilka godzin po przewiezieniu do szpitala zmarł. Mężczyzna to brat porwanej, zgwałconej i zamordowanej Ewelinki ze Służewa.40-letnia kobieta prowadziła daewoo tico. Nie wiadomo co spowodowało, że nagle uderzyła w jadący przed nią skuter, na którym podróżował 24-letni mężczyzna. Po chwili kobieta odbiła kierownicą w lewo i wbiła się w jadący z naprzeciwka samochód.Niestety zderzenia nie przeżył kierowca skutera. W kilka godzin po przewiezieniu do szpitala zmarł. Mężczyzna to brat porwanej, zgwałconej i zamordowanej Ewelinki ze Służewa.
Tagi: #sss

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.