Mega Dance - Wyluzuj Się - Polskie Kanikuły

Opublikowany 2009-07-24 18:39:20

marcineq91
1838
Mega Dance - Wyluzuj Się - Polskie Kanikuły ____ Wyluzuj się, ruch nie szkodzi przecież wiesz, ciało zdrowsze, dusza też widzisz lepiej czujesz się. Wyluzuj się, kiedy spięta jesteś zbyt, nie przekona ciebie nikt, jak bez stresu wejść i wyjść. Wyluzuj się, ciało swoje wprowadż w ruch, spróbuj w górę potem w dół i stres cały mija już. Wyluzuj się, kiedy spięta jesteś wiesz, to co łatwe, trudne jest, do współpracy wykaż chęć.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.