Mega Dance - Chodź Bliżej

Opublikowany 2009-07-24 18:53:05

marcineq91
2515
Mega Dance - Chodź Bliżej _____ Chodź bliżej wolę zacząć to niżej Wiem że tego chcesz i ja to znam Własny patent już na Ciebie mam Chodź bliżej chce całować Cię niżej W moich żyłach krew prawie wrze Jeszcze chwila i rozerwie mnie.

Komentarze (2)


  • ja
    2009-11-26 18:30:10
    Wiem, że bardzo lubisz te zabawy Zawsze kogoś musisz mieć do pary Doznań nowych ciągle potrzebujesz Jeśli chodzi o mnie ja to gwarantuje Zanim noc się skończy uwierz do gorączki Doprowadzą Cię dziś moje zwinne rączki Kiedy już do granic będziesz rozpalona Wszystko to powtórzę jeszcze raz od nowa Chodź bliżej wolę zacząć to niżej Wiem że tego chcesz i ja to znam Własny patent już na Ciebie mam Chodź bliżej chce całować Cię niżej W moich żyłach krew prawie wrze Jeszcze chwila i rozerwie mnie. Potem na zamianę przyjdzie pora Słodko się odwróci moja rola Przecież Twoje dłonie również wiele mogą Zrobisz ze mną to co ja zrobiłem z Tobą Czuję ciepły dotyk co raz bliżej jesteś Usta Twoje cel swój odnalazły wreszcie I już wiem że finał zaraz wielki będzie A Ty mówisz „kotku powtórzmy to raz jeszcze” Chodź bliżej wolę zacząć to niżej Wiem że tego chcesz i ja to znam Własny patent już na Ciebie mam Chodź bliżej chce całować Cię niżej W moich żyłach krew prawie wrze Jeszcze chwila i rozerwie mnie. Chodź bliżej wolę zacząć to niż
  • ama
    2009-08-05 14:22:40
    kocham was

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.