Junior & Dee - Copper Dances (Waveshock from Balkan 2 USA Private Mashup)

Opublikowany 2010-12-28 17:37:44
czakinsky
815
Świetne house'owe brzmienia :) od Waveshock'a :) esencja..

Komentarze (2)


  • SAvage
    2011-01-06 09:56:34
    no no zaje*biste;D
  • :)
    2010-12-28 19:34:59
    Lubię to :) Dobra nutka ale moim skromnym zdaniem From Midnight 2 Noon lepsze :P Oby ta 2 nutka niedługo wyszła bo naprawdę cudna , a ta fajna, do posłuchania ale nie na dłuższy czas :) Pozdro

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.