Janek co ma 3 akordeony! [cz.4/4]

Opublikowany 2010-06-18 13:53:47
andoy
1014
ŚMIESZNA ROZMOWA! Pewnego dnia gdy szedłem zaczepił mnie jakiś dziadek i zaczął mi opowiadać o akordeonach i tak się ciągnęła rozmowa. (po kilku minutach rozmowy postanowiłem ją nagrać, oto jej ostatnia część! reszta w galerii!)
Tagi: #smieszna #śmieszne #rozmowa #biala #nagranie #pobierz #janek #nagrana #losice #akordeony #radzyn #wisznice #polubicze #podl

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.