Hudson.Debt.Peonage

Opublikowany 2009-09-02 00:19:44

infowars
998
Guns and Butter - Dress Rehearsal For Debt Peonage "Dress Rehearsal For Debt Peonage" with economist Dr. Michael Hudson on why the banks are returning the bailout money; bank fees and penalties; banks prefer default to foreclosure; debt as wealth; Obama's Financial Regulatory Reform Proposal and its six major flaws; the deregulation-by centralization ploy; failure to reform the economy will lead to debt peonage.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.