Dada Life - Rolling Stone T-Shirt (Cazzette Approaching Starry Homes Mix)

Opublikowany 2013-07-15 21:01:34

michal_swdn_2000
828
Dada Life - szwedzki duet wykonujący muzyke "electro house". Członkami grupy SA Olle Corneer i Stefan Engblom. W 2010 r. Zespół znalazł Się na liście najbardziej popularnych w Roku danym DJ-ów "DJ Magazine Top 100" i zajął 86 MIEJSCE

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.