Czakinsky aka dj CZAKU - Straight From My Soul (JULY Electro-Club-House Mix-Set 07-2008)

Opublikowany 2008-08-07 18:07:17

czakinsky
3498
PO WIELU TRUDNOŚCIACH Z PRZYGOTOWANIEM I ZE SPRZĘTEM :/ CO MOŻE MIEJSCAMI BĘDZIE SŁYCHAĆ :( W KOŃCU JEST :) Najnowszy set electro-club-house.. bardzo się napracowałem i mam nadzieję,że WIERNI SŁUCHACZE TO DOCENIĄ :) przesłuchajcie w całości.. :) Tym razem oddałem tutaj w klimacie to,co czułem muzycznie w sercu i duszy (w miesiącu lipcu)... nie jest to napewno zwykły secik ;) zaczyna się mocniej,wchodzi w lżejsze utworki,pod koniec znów uderzenie i klimacik.. :) KOMENTUJCIE PROSZĘ, czy Was taka muzyka też nastraja ;) Uslyszycie tutaj utwory i remixy m.in: Coldplay, E-bonit, Liz Kay, Chriss Ortega, Eric Prydz, Wideboys, Soulseekers, Ian Carey, Klaas, Dabruck & Klein, Arash, The Disco Boys, Marquees, Wet Fingers... ;) ZAPRASZAM DO SŁUCHANIA I KOMENTOWANIA :) POZDRAWIAM WSZYSTKICH KOCHAJĄCYCH MUZYKĘ KLUBOWĄ :)

Komentarze (36)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.