creature

Opublikowany 2007-08-24 16:00:28

infowars
11726
G.Edward Griffin - autor książki "Creature From The Jekyll Island" opowiada jak powstał Federal Reserwe System (FED) i w jaki sposób FED tworzy dolary "z powietrza". Transkrypt: http://

Komentarze (1)


  • dzidek
    2012-03-31 07:34:48
    Od kolyski az po grob jestes manipulowany-sprobuj sie uwolnic a zginiesz lub w najlepszym wypadku zrobia z ciebie wariata

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.