Cała prawda o amerykańskiej motoryzacji – CZĘŚĆ PIERWSZA.

Opublikowany 2007-07-18 23:12:46

PawelZiobro
1522
Widzisz piękne auto ze sprzedawcą przekonującym, że za połowę jego wartości je odda! Ty jednak dziękujesz, bo uważasz, że niemożliwe. Tym czasem mogłeś być o krok od najlepszego interesu swojego życia – jeżeli to było auto z Ameryki.>

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.