Zawody motocyklowe i niespodzianka na pierwszym zakręcie

Opublikowany 2010-02-12 17:21:02
megaprzypaly
999
Tuż po starcie amatorskiego wyścigu motocrossowego dochodzi do nieoczekiwanych komplikacji na najbliższym zakręcie. Codziennie nowe przypały na stronie http:// - Zapraszamy! Subskrybuj nasz kanał już teraz i codziennie oglądaj nowe, śmieszne i przypałowe filmy!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.