Zamknięto serwis antykomor.pl

Opublikowany 2011-05-23 09:29:16
surtv
953
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego przygotowała ocenę prawną dot. gier "Komor-killer" oraz "Komor-szoter" zamieszczonych na stronie antykomor.pl, z której wynika, że "administrator strony mógł dopuścić się popełnienia czynu zabronionego". Wideo pokazuje jedną z zamieszczonych na stronie gier (Wideo należy do ).

Komentarze (4)


 • czarusek
  2011-07-01 03:23:00
  @on Nie pamietasz juz smiechowych gierek internetowych szydzacych z prezydenta Busha? Sporo bylo w temacie wojny w Iraku i Billadenem ale rowniez zwiazanych z Bialym Domem i jakos nikt w USA nie zostal za to ukarany wiec nie siej propagandy. Tak samo w Polsce za prezydencji Kaczynskiego rowniez wiele takich stron czy gier istnialo i wtedy bylo cacy a teraz juz nie jest cacy? Kali ukrasc krowe-dobrze ale Kalemu krasc krowe-zle
 • fullbeskid
  2011-05-24 00:12:50
  o widzę, że po wybuchu to gó*no się rozbryzguje, więc śmiało można powiedzieć jaki prezydent taki zamach:)
 • rudzik94
  2011-05-23 12:12:53
  hahaha też bym w to pograł:)
 • on
  2011-05-23 09:52:23
  W innym kraju za takie durnoty dostali by kare wiezienia a w USA kare śmierci... :) powinni dowalić im taką kare finansowa żeby spłacali pół życia !!!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.