Aresztowano kobietę za prowadzenie samochodu

Opublikowany 2011-05-23 09:22:16
surtv
1069
32-letnia Saudyjka stałą się gwiazdą internetu po tym jak zamieściłą w internecie filmik na którym prowadzi samochód. Dla Europejki to normalność, ale w Arabii Saudyjskiej kobiety nie mogą prowadzić. W niedzielę odważna Manal al-Szarif została aresztowana (Wideo należy do Al Jazeera English).

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.