Zamknął syna w skrzyni na dwa miesiące

Opublikowany 2011-06-18 13:53:11
surtv
1677
David Knelsen, Kanadyjczyk mieszkający w Boliwii, uwięził swojego syna na dwa miesiące w niewielkiej drewnianej skrzyni. Miała to być kara za używanie telefonu komórkowego. 21-latka uwolniła policja. Rodzina, do której należy uwięziony chłopak jest częścią religijnej społeczności mennonitów, którzy bardzo restrykcyjnie podchodzą do użytkowania nowoczesnych technologii (Wideo należy do RepubblicaTV).

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.