Łza nie ugasi pożaru

Opublikowany 2011-06-18 13:59:56
surtv
1454
Co roku w Polsce wybucha 10 tysięcy pożarów lasów. 90 proc. z nich to dzieło człowieka - informuje tvn24.pl. Lasy Państwowe przygotowały kampanię edukacyjno-informacyjną, składającą się z 3 spotów, która ma uświadomić Polakom, jak wielkim zagrożeniem dla środowiska naturalnego, ale także dla nich samych, są pożary lasów (Wideo należy do ).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.