Zamieszki na stadionie w Chorzowie

Opublikowany 2010-11-08 15:14:08

surtv
1685
Jedenastu kibiców Lecha Poznań zostało niegroźnie poturbowanych w przepychankach z ochroniarzami przed meczem 12. kolejki piłkarskiej ekstraklasy na stadionie w Chorzowie. Do zamieszek doszło również podczas spotkania. Policja musiała użyć armatki wodnej (TVN24).

Komentarze (2)


  • czarusek
    2011-07-01 05:00:24
    a dlaczego nie moga normalnie ogladac meczu? Kto im broni? Na tym filmiku zadnych zamieszek nie widac. Wiec nie wiadomo jak to bylo naprawde.
  • Kamach
    2010-11-08 17:47:52
    Widzialem co sie dzialo , nie do pomslenia zeby ludzie z dziecmi nie mogli normalnie zobaczyc pieknego widowiska jakim jest mecz pilki noznej ... banda i niedouczona cholota nekane w malej pustej glowie chorymi sflustrowanymi emocjami .

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.