Xperia PLAY - Graj Wszędzie

Opublikowany 2011-05-06 11:16:45
Wybierz jakość filmu: 240
jarekdarek
9362
Graj z Sims 3 idąc do pracy, z FIFA 10 w połowie meczu, z Asphalt 6: Andrenaline w korku i z Dungeoun Defenders stając w kolejce.Według PlayStationa Gry Xperia Play zapewniają prawdziwe przygody. Graj gdzie- i kiedykolwiek.

Polecane Więcej

UI
00:00:08

Komentarze (8)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.