WYPADEK ! - Tak wyglądały ostatnie minuty lotu Tupolewa - Inscenizacja Tragedii

Opublikowany 2010-06-04 13:22:43

smugiel123
3112
Dramat ostatnich chwil lotu do Smoleńska pokazały jeszcze bardziej ostatnio opublikowane stenogramy. I choć do opinii publicznej nie dotarły jeszcze zapisy audio z czarnych skrzynek Tu-154 M, program "Polska i Świat" dokonał symulacji tego, co działo się kilka minut przed katastrofą. Materiał jest oparty przede wszystkim o stenogramy opublikowane we wtorek. Ponadto do symulacji wykorzystano wszelkie dostępne informacje na temat lotniska i jego okolic. W szczególności ukształtowania terenu. Autor: http:// Tragiczna końcówka lotu!

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.