Wkręcanie żarówek po katastrofie w Smoleńsku

Opublikowany 2010-04-16 22:35:51

evobrain
2952
Zdjęcia wykonane na lotnisku 10 kwietnia 2010 przez fotografa Fotografie pochodzą z web albumu - user Serge Serebro http://#

Komentarze (1)


  • Damian
    2010-05-02 08:45:24
    po katastrofie wkręcili żarówki a jak leciał nasz samolot to żarówek nie było teraz powiedzą że żarówki się przepaliły zrobili to by doszło do katastrofy

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.