Wielkie Joł prezentuje: SETA w Ekipie Wielkie Joł

Opublikowany 2010-02-02 02:42:07

siuks24
1330
Panie i Panowie. Czapki z głów. Z radością informujemy o kolejnym powiększeniu Ekipy Wielkie Joł. Do rodziny artystów związanych z wytwórnią dołączyła właśnie wokalistka Seta. W najbliższym czasie usłyszymy ją na albumie Warszafski Deszcz "Powrócifszy...". Swoją przygodę z muzyką zaczęła w Waco Studio w 2003 roku. Powstały wtedy gościnne udziały na płytach PCP, JWP, Bez Cenzury, Molesta, Małolat/Ajron, Brahu i WTM. Podczas pobytu w Londynie szlifowała swoje umiejętności jako wychowanka Teish O'Day z Ghet'O Fabulous UK Productions. Ponadto w 2005 roku zagościła na kompilacji RBK Hip Hop Tour. Od pewnego czasu współpracuje z producentem muzyczycznym, a przede wszystkim mentorem Dominikiem Kuśmierczykiem. Współpracuje również z Kubą Ostapem i Fabsterem. Aktualnie w Wielkie Joł Studio rozpoczyna prace nad solową albumem.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.