WALL-E z LEGO

Opublikowany 2010-07-20 17:05:27

surtv
1564
WALL-E czyli Wysypiskowy Automat Likwidująco-Lewarujący E-klasa doczekał się wersji wykonanej w całości z klocków LEGO Mindstorms. Ta zdalnie sterowana konstrukcja, potrafi wykonać niemal to wszystko, co filmowy robot. Na przykład zamknąć się do pozycji spoczynkowej. Jak twierdzą jego konstruktorzy z NXT wydaje także dźwięki. Na filmie niestety ich nie usłyszymy.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.