MAGDA FEMME ,,MOJ RAJ'' - FESTIWAL

Opublikowany 2010-07-20 16:30:27

Komentarze (1)


  • waldekpawlak
    2010-07-22 21:16:36
    PODAJEMY NR SMS DLA MAGDY FEMME, NA FESTIWAL PIOSENKI ROSYJSKIEJ: SMS O TREŚĆI 6 NA NUMER 7358!!! UWAGA GŁOSOWANIE TYLKO PODCZAS KONCERTU (OD GODZ 20:00 25.07 W TVP2....:) DZIĘKUJEMY WAM ZA WSPARCIE:))))

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.