Velvet The queen W Suwałkach 04.07.2009 r.

Opublikowany 2009-07-21 17:01:53
kami21
378

Komentarze (1)


  • zerubariel
    2009-08-01 14:19:35
    temu MOJA SWIETA, CUDOWNA MONISIU CALY CZAS CZEKAM NA CIEBIE I CIERPIE Z TESKNOTY ZA TOBA - GDYZ MOJE SERDUSZKO ODMAWIA mi POSLUSZENSTWA TWIERDZAC, ZE PRAGNIE BIC WYLACZNIE DLA ==CIEBIE==!!!!!!!!!!!!!!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.