UPADŁE RELIGIE, KULTURY 22 PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW

Opublikowany 2009-05-03 18:44:50
mojzeszpl
681
UPADŁE RELIGIE, KULTURY! 22. Ludzkie duchy bardzo chętnie sięgają po coś co zawiodło i upadło. Wszystkie nauki daleko wschodnie to kultury, które upadły, a teraz starają się co niektórzy na tych naukach zarabiać pieniądze. Która z tych religii, kultur ma poznanie duchowe? Szerzą jakieś nauki, które prowadzą ludzkiego ducha do zatracenia, a nie do raju duchowego. Powołują się co niektóre osoby na kulturę Majów! To naród, który zawiódł i upadł. Jeżeli współbrzmiał by w prawach Stworzyciela, to istniał by po dzień dzisiejszy. Atlantyda, która zniknęła z Ziemi! Wysoko rozwinięta kultura, ale też przestała współbrzmieć z prawami Stwórcy i upadła. Jak można w dzisiejszych czasach rozpowszechniać insygnia upadłego narodu? Do czego one mają służyć?

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.