JAMROZOWA POLANA 21 PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW GAS

Opublikowany 2009-05-03 18:38:35
mojzeszpl
731
JAMROZOWA POLANA 21. Ludzkie twory jadą na ziemskie ferie do różnych ośrodków wczasowych w Polsce i zagranicą. Myślą, że odpoczną, nabiorą sił do dalszego egzystowania w codziennym życiu, a przyjeżdżają bardziej zmęczeni, niezadowoleni. Jedno co osiągnęli, to uszczuplili swoje konta, a co niektórzy się jeszcze zadłużyli! Na tych wczasach nic nie przeżyli i też dla swojego ducha nic nie zrobili. Jeżeli już pojechali na wypoczynek, to powinni przebywać w naturze. Chodzić na spacery i przeżywać duchowo kontakt z naturą, to daje fizyczny wypoczynek i energię dla ducha. Wypoczywać można wszędzie, tylko aby był to wypoczynek połączony z rozwojem duchowym. Czytanie i przeżywanie Słowa Pana naszego to najlepsza recepta na zdrowie. Jeżeli nie dbamy o swojego ducha na co dzień, to żadne pseudo wczasy wam nic nie pomogą.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.